top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraWojciech Ciżek

Ogranicz konserwację wanny z hydromasażem dzięki EcoPur Charge

Niewiele rzeczy jest bardziej rozczarowujących niż przygotowanie się do kąpieli regenerującej w spa ogrodowym (jacuzzi), aby odkryć, że woda nie jest krystalicznie czysta. Można jednak uniknąć tego scenariusza dzięki wysokiej jakości systemowi oczyszczania wody, który ułatwia konserwację wanny z hydromasażem.


EcoPur® Charge, dostepny tylko i wyłącznie w Master Spas , rewolucjonizuje konserwację w jacuzzi, filtrując wodę zgodnie z zamierzeniami Matki Natury. System pozwala spędzać więcej czasu na korzystaniu z wanny z hydromasażem, a mniej na martwieniu się o jakość wody.Regularna konserwacja wanny z hydromasażem jest kluczem do korzystania z wanny z hydromasażem przez Master Spas. System filtracji wody EcoPur Charge ułatwia dbanie o wodę w wannie z hydromasażem, zużywając mniej chemikaliów.


Znaczenie czystej wody w wannie z hydromasażem

Zapewnienie czystości wody gwarantuje, że wanna z hydromasażem zapewnia optymalne korzyści zdrowotne i relaksacyjne.

Ale tradycyjna konserwacja w wannie z hydromasażem wymaga użycia silnych chemikaliów lub soli. Te dodatki, w tym sól, mogą wpływać na skórę i stroje kąpielowe, a także powodować uszkodzenia orurowania w wannie z hydromasażem. Chemikalia z czasem działają jak środek żrący.

Obecnie nie ma opcji na bez chemiczny sposób utrzymania wanny z hydromasażem. Jednak innowacyjny EcoPur® Charge znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na ostre chemikalia do utrzymania czystości wody w wannie z hydromasażem.

Konserwacja w wannie z EcoPur

Ciepła woda z wanny z hydromasażem może być relaksująca. Jednak temperatura i materia organiczna mogą stać się pożywką dla bakterii, grzybów i glonów.

Wskazówka dotycząca konserwacji wanny: Nie używaj balsamów lub olejków w wannie z hydromasażem i trzymaj długie włosy podwiązane.

Aby usunąć zanieczyszczenia z wody, szczelnie owinięty materiał filtracyjny jest ładowany do sprężynowego rdzenia. Woda przepływa przez filtr EcoPur, powodując reakcję chemiczną, która uwalnia kontrolowane ilości cynku i miedzi do wody. Te naturalne pierwiastki bezpiecznie eliminują zanieczyszczenia z wody - zapobiegając rozwojowi glonów, grzybów i bakterii. Proces ten naśladuje sposób filtrowania wody w przyrodzie. Jako właściciel wanny z hydromasażem wydasz mniej pieniędzy na chemikalia, a więcej czasu na korzystanie z wanny z hydromasażem.

Czy chcesz czystej wody z hydromasażem?

EcoPur® Charge jest dostępny tylko w Master Spas. Nasi klienci mają dostęp do jednego z najbardziej zaawansowanych systemów oczyszczania wody na rynku. Ponadto klienci Master Spas ze starszym modelem oczyszczania mogą uaktualnić swój system filtracji do EcoPur® Charge, po prostu kontaktując się ze swoim dealerem Master Spas.

Twój dealer najlepiej doradzi ci, jak wymienić obecny wkład filtrujący na EcoPur® Charge .

10 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

6 prawd o posiadaniu spa ogrodowego ze słoną wodą.

Dodanie soli powoduje reakcję chemiczną. Wanny ze słoną wodą mają ogniwo lub wkład do tworzenia reakcji (elektrolizy) z solą. Wynik? Chlor. W wannie z hydromasażem, która nie potrzebuje chloru, nad

コメント


bottom of page