top of page

System oczyszczania wody EcoPur® Charge w wannie z hydromasażem

ecopur-slant.png

System oczyszczania i filtracji wody w wannie z hydromasażem EcoPur Charge to najnowsze osiągnięcie Master Spas w technologii czystej wody. Ten rewolucyjny filtr do wanny z hydromasażem został zaprojektowany do pracy samodzielnie lub wspólnie z systemami Mast3rPur ™ i QuietFlo ™. Filtr do wanny z hydromasażem EcoPur Charge naśladuje sposób, w jaki natura wykorzystuje miedź i cynk do oczyszczania wody oraz usuwania brudu, bakterii i glonów. Innowacyjna konstrukcja filtra opiera się na poprzednich filtrach Master Spas do wanien z hydromasażem i wykorzystuje tkaninę filtracyjną Master Spas.

clean-water.png
water-feature.png
kids-healthy.png

Tkanina filtrująca do wanny z hydromasażem jest ciasno owinięta w komórkę łodzika i otoczona rdzeniem sprężynowym, który umożliwia maksymalny przepływ wody. Kiedy woda przepływa przez ten główny rdzeń, jest naładowana niskimi poziomami tlenków miedzi i cynku; te naturalne elementy są bezpieczne dla Twojej wanny z hydromasażem i tworzą skuteczniejszy sposób na utrzymanie czystej, przejrzystej wody. Filtrując wodę w taki sam sposób, jak robi to Matka Natura, technologia ta redukuje rozpuszczalne w wodzie metale ciężkie, a tym samym zmniejsza ilość agresywnych chemikaliów potrzebnych do oczyszczenia wody w spa. EcoPur® Charge kontroluje również kamień, bakterie i glony, zabezpiecza instalację wodną wanny z hydromasażem i pomaga zapobiegać uszkodzeniom strojów kąpielowych.

Dostępność EcoPur® Charge
EcoPur Charge jest standardowym wyposażeniem wszystkich wanien z hydromasażem Master Spas i jest wyposażony w łatwy do trzymania uchwyt filtra, dzięki czemu wyjmowanie i wymiana filtra do wanny z hydromasażem jest szybkim i prostym procesem.

bottom of page