top of page
banner-swim-spa-features.webp

Funkcje Swim Spa

Spa H2X Fitness Swim Spa firmy Master Spas jest wyposażone w innowacyjne funkcje, które ułatwiają cieszenie się i utrzymywanie alternatywnego basenu przydomowego.

Funkcje Standardowe

Technologia VIP

Chcemy, abyś jak najlepiej wykorzystał swoje doświadczenie w swim spa. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy technologię Velocity Injector Plate (VIP) dla basenów fitness H2X Fitness.

 

Modele H2X Trainer są wyposażone w cztery dysze VIP z wtryskiem powietrza, które zapewniają płynniejszy przepływ wody niż tradycyjne wanny z hydromasażem. Woda zapewnia opór, dzięki czemu możesz cieszyć się ciągłymi ćwiczeniami, niezależnie od tego, czy pływasz, biegasz czy spacerujesz.

 

Unikalna konstrukcja płyty pomaga kontrolować turbulencje i przepływ wody. Zmieniając sposób, w jaki woda jest uwalniana do basenu, można doświadczyć płynniejszego, wydajniejszego i silniejszego prądu.

 

Jak to działa

 

Stożki wtryskiwacza Velocity, wraz z wodą przepływającą przez dysze, pomagają wytworzyć podciśnienie wokół obwodu czoła strumienia, umożliwiając wciągnięcie wody przez przednią kratkę do głównego strumienia wody.

VIP-technology.jpg
aqua-speed-technology.jpg

AquaSpeed VSP (dostępne w drugiej połowie 2021)

Sześć bezpowietrznych dysz VIP tworzy gładki, szeroki prąd wody idealny do pływania i ćwiczeń. Ciesz się lepszą widocznością, mając jednocześnie większą kontrolę nad swoim doświadczeniem w swim spa. Dzięki 25 ustawieniom prędkości możesz zwiększyć tempo podczas treningu interwałowego lub wybrać go dla wysiłku wytrzymałościowego. Dostępne w wannach kąpielowych Challenger Series.

Hydroterapia

Doświadcz tego, co najlepsze w hydroterapii dzięki regulowanej kontroli temperatury i strategicznie rozmieszczonym dyszom. H2X Fitness Swim Spa wyposażone są w wyprofilowane siedzenia terapeutyczne i Xtreme Therapy Cove, dzięki czemu możesz się zrelaksować i odzyskać siły.

hydrotherapy.jpg
Ecopur.jpg

Oczyszczanie wody EcoPur Charge

Chcesz spędzić czas ciesząc się kąpielą w spa, nie martwiąc się o pielęgnację wody. Ekskluzywny system filtracji, technologia EcoPur® Charge Master Core, ułatwia utrzymanie wody w Twoim spa. EcoPur Charge opiera się na mieszance miedzi i cynku, aby stworzyć reakcję elektrochemiczną, która eliminuje wiele mikroorganizmów i metale ciężkie. Korzystanie z filtracji EcoPur® Charge zmniejsza ilość potrzebnych chemikaliów, oszczędzając co miesiąc pieniądze i chroniąc hydraulikę i sprzęt spa swim spa. Czytaj więcej

Energooszczędne

Master Spas zaprojektował wodne spa H2X Fitness, aby były energooszczędne, dzięki czemu mogą być używane przez cały rok, bez względu na pogodę. Dzięki zastosowaniu przyjaznej dla środowiska izolacji piankowej, SPA H2X Fitness Swim Spa należą do najbardziej energooszczędnych w branży. Izolacja, która jest odporna na pleśń i pleśń, zatrzymuje ciepło i zmniejsza koszty energii. Każde kąpielisko zostało zbudowane tak, aby nie tylko spełniać, ale nawet przekraczać rygorystyczne normy wydajności California Energy Commission.

Energy-efficient.jpg

H2Xercise System

H2Xercise.webp

Każde basenowe spa H2Xercise Fitness dostarczane jest z zestawem H2Xercise. Zestaw zawiera hantle, płetwy, drążki i rurki oporowe. Czytaj więcej

Funkcje Premium

System dźwiękowy Fusion Air

Fusion Air Sound System jest opcją dla każdego modelu H2X Fitness Swim Spa. Ten system zawiera cztery wewnętrzne wodoodporne głośniki i subwoofer, aby zmaksymalizować jakość dźwięku. Fusion Air Sound System łączy się szybko i łatwo przez Bluetooth urządzenia, umożliwiając strumieniowe przesyłanie ulubionej stacji lub listy odtwarzania.

Fusion-air.jpg
Wi-Fi.jpg

Moduł Wi-Fi

Korzystając ze zintegrowanego modułu Wi-Fi i oddzielnej aplikacji, możesz zdalnie sterować działaniem swojego swim spa. Ustaw odpowiedni nastrój przed wejściem do swojego swim spa dzięki odpowiedniemu oświetleniu, temperaturze wody i działającym pompom do masażu, a wszystko to w wygodnym telefonie.

System zarządzania wodą Mast3rPur

System zarządzania wodą Mast3rPur ™ to synergiczna mieszanka trzech naturalnych środków odkażających wodę. Po połączeniu te pierwiastki tworzą reakcję chemiczną znaną jako zaawansowany proces utleniania. Rezultat: czysta, klarowna woda o świeżym zapachu. Opcja Mast3rPur ™ jest dostarczana z systemem QuietFlo Water Care, 24-godzinną pompą obiegową. Czytaj więcej

MasterPur.webp
SoftTread.jpg

SoftTread ™ Antypoślizgowy system podłóg Comfort firmy SwimDek®

System podłogowy SoftTread ™ zapewnia bezpieczeństwo i wygodę dzięki wyjątkowemu połączeniu przyczepności i amortyzacji. System podłogowy oferuje uchwyty dla każdego ruchu, dzięki czemu ćwiczenia są łatwiejsze i wygodniejsze. SoftTread jest stosowany na każdym stopniu wejścia i wyjścia, a także na dużej powierzchni.

System Axis Cover

System Axis Cover ułatwia korzystanie ze swojego swim spa. Unikalne zwijane pokrycie spa swim spa ma niski profil i może być używane przez prawie każdego. Czytaj więcej

axis-cover.webp
bottom of page