top of page
banner-eco-pur.jpg

Czysta woda

Ekskluzywny system oczyszczania wody firmy Master Spas

Chcesz spędzić czas ciesząc się swoim spa, nie martwiąc się o pielęgnację wody. Dlatego stworzyliśmy technologię EcoPur® Charge Master Core - ekskluzywny system filtracji, który ułatwia utrzymanie wody w wannie z hydromasażem. Korzystając z tych samych wielostopniowych technik filtracji, co Matka Natura, EcoPur Charge opiera się na unikalnej mieszance miedzi i cynku, aby stworzyć reakcję elektrochemiczną, która eliminuje wiele mikroorganizmów i usuwa metale ciężkie. A co najważniejsze, zostało zaprojektowane tak, aby Twoje spa było gotowe do użycia w dowolnym momencie, przy minimalnym zużyciu wody, dzięki czemu możesz po prostu się zrelaksować.

 

Korzystanie z filtracji EcoPur® Charge zmniejsza ilość potrzebnych chemikaliów, oszczędzając co miesiąc pieniądze i chroniąc twoją inwestycję poprzez ochronę instalacji wodno-kanalizacyjnej i sprzętu Swim Spa przed korozyjnym działaniem chloru.

filter-core-inside-compare.jpg

Nowy EcoPur® Charge jest wykonany z tkaniny filtrującej Master Spas. Dzięki tej konstrukcji tkanina jest ściśle nawinięta na główny rdzeń nautilusa, tworząc ogniwo katalityczne. Komórka tkaniny Nautilus jest otoczona unikalnym „rdzeniem sprężynowym”, który umożliwia maksymalny przepływ wody i „ładowanie” wody. Gdy woda do kąpieli w spa wchodzi w kontakt z głównym rdzeniem EcoPur® Charge, reakcja chemiczna powoduje tworzenie się wodorotlenków cynku i miedzi w kontrolowanych ilościach. Podobnie jak Matka Natura, kiedy kontrolowane uwalnianie tlenków miedzi i cynku przedostaje się do przefiltrowanej wody w spa, zabijają one bakterie i tworzą wrogie środowisko dla rozwoju glonów i grzybów.

Woda pochłania również specjalną mieszankę minerałów, w tym miedź (Cu) i cynk (Zn), które tworzą reakcję elektrochemiczną, która eliminuje większość mikroorganizmów i usuwa metale ciężkie z wody, w wyniku czego woda gazowana jest bardziej miękka i nie drażni nie mają ostrych chemicznych zapachów typowych dla normalnych systemów.

System ozonowy: Każde kąpielisko H2X firmy Master Spas jest również wyposażone w zaawansowany system ozonu, który zabija patogeny i mikroorganizmy, niszczy materiały organiczne i utlenia nieorganiczne zanieczyszczenia, aby woda była czysta i odświeżała za każdym razem, gdy korzystasz ze swojego swim spa.

mast3rpur.jpg

System ozonowy: Każde kąpielisko H2X firmy Master Spas jest również wyposażone w zaawansowany system ozonu, który zabija patogeny i mikroorganizmy, niszczy materiały organiczne i utlenia nieorganiczne zanieczyszczenia, aby woda była czysta i odświeżała za każdym razem, gdy korzystasz ze swojego swim spa.

side-o3.jpg

Wchłonięty w wodzie ozon zabija patogeny i mikroorganizmy, niszczy substancje organiczne i utlenia zanieczyszczenia nieorganiczne.

side-uv.jpg

Kiedy bakteriobójcze światło UV-C jest wystawione na działanie wody, dezaktywuje mikroorganizmy i rozkłada chloraminy.

side-cu-zn.jpg

Unikalne połączenie miedzi i cynku w opatentowanych filtrach EcoPur® wywołuje reakcję elektrochemiczną, która eliminuje wiele mikroorganizmów i metale ciężkie, takie jak ołów i rtęć.

Każdy z tych trzech elementów jest sprawdzonymi narzędziami do zarządzania wodą, ale gdy są połączone, ich synergia sprawia, że są znacznie bardziej skuteczne dzięki reakcji chemicznej znanej jako zaawansowany proces utleniania (AOP). AOP przewyższa inne systemy, ponieważ wytwarza silne rodniki hydroksylowe, które maksymalizują dezynfekcję i szybko i skutecznie redukują chloraminy. Czysta, przejrzysta, świeżo pachnąca i przyjemniejsza w dotyku woda jest teraz dostępna przy mniejszym nakładzie pracy ... kolejna innowacyjna, ekskluzywna korzyść dostępna tylko w Master Spas w większości modeli.

bottom of page