top of page

Team Master Spas

Master Spas angażuje się we wspieranie sportowców w ich wysiłkach na rzecz równowagi między życiem a sportem - niezależnie od tego, czy walczą o mistrzostwo świata, czy chcą zachować zdrowie.

michael-phelps.jpg

MICHAEL PHELPS
Michael Phelps jest jednym z najbardziej utytułowanych sportowców na świecie, zdobywając 23 złote medale. Phelps po raz pierwszy rozpoczął współpracę z Master Spas w 2010 roku, po tym, jak pojawił się na światowej scenie pływania. Pływanie w spa do pływania „pomogło mi w stworzeniu najlepszego stylu stylem dowolnym w mojej karierze” - mówi Phelps. Obecnie na emeryturze tata trzech chłopców pływa dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego.

aly-raisman.jpg

ALY RAISMAN
Aly Raisman, członkini „Fierce Five”, jest pięciokrotną złotą medalistką i mistrzynią świata w gimnastyce. Teraz pracuje nad swoim zdrowiem psychicznym i fizycznym. Zachęcając ludzi do poświęcenia czasu na dbanie o siebie, Raisman pokazuje, jak kąpielisko Master Spas może być wykorzystywane do ćwiczeń i medytacji.

mirinda-carfrae.jpg

MIRINDA CARFRAE
Mirinda Carfrae, lub Rinny, jak ją nazywają, zaczęła rywalizować w triathlonie w swojej rodzinnej Australii, kiedy była nastolatką. Trzykrotnie zdobyła tytuł Mistrza Świata IRONMAN, udowadniając, że jest potęgą w tym sporcie. H2X Challenger firmy Master Spas pozwala jej skupić się na technice pływania i naśladować warunki panujące na wodach otwartych.

ben-hoffman.jpg

BEN HOFFMAN
Mieszkający w Tucson w Arizonie Ben Hoffman wygrał swój pierwszy wyścig IRONMAN w 2010 roku w Lake Placid. Później wygrał sześć kolejnych i stanął na podium na Mistrzostwach Świata IRONMAN. Hoffman trenuje w H2X Challenger firmy Master Spas, co pozwala mu poprawić technikę pływania i nadać priorytet regeneracji.

ATHLETE ZOOM CALL

Master Spas zgromadził członków Team Master Spas na specjalnym wezwaniu Zoom w ramach corocznego spotkania z dealerami. Zaproponowali wyjątkową perspektywę, dzieląc się tym, w jaki sposób włączają kąpielisko do treningu i życia rodzinnego. W konkursie wzięli udział zawodowi triathloniści: Ben Hoffman, Mirinda Carfrae, Tim O'Donnell i Meredith Kessler; zawodowy biegacz Jordan Hasay; oraz wpływowi Taren Gesell i James Lawrence.

meredith-kessler.jpg

MEREDITH KESSLER
Meredith Kessler, w Columbus w stanie Ohio, uczestniczyła w swoim pierwszym IRONMAN w 2000 roku i nie oglądała się za siebie. Uwielbia się ścigać i ukończyła ponad 60 długodystansowych zawodów IRONMAN. H2X Challenger pomaga jej zrównoważyć wymagania treningowe w życiu zawodowym i życiowym jako mama, żona i przyjaciółka.

tim-odonnell.jpg

TIM O'DONNELL
Tim O'Donnell, jeden z najbardziej utytułowanych triathlonistów na świecie, stawał na podium ponad 50 razy. O'Donnell zajął drugie miejsce na Mistrzostwach Świata IRONMAN 2019 w Kona na Hawajach i zanotował najszybsze amerykańskie zakończenie w historii (7:59:40). Trenując na H2X Challenger 15D, O'Donnell regularnie włącza jogging w wodzie i pływanie regeneracyjne do swojego harmonogramu.

jordan-hasay.jpg

JORDAN HASAY

Pochodząca z Kalifornii Jordan Hasay jest drugą najszybszą Amerykanką, która kiedykolwiek przebiegła maraton. Zawodowy biegacz boryka się jednak z kontuzjami. Pływanie i trening crossowy pomogły jej zachować sprawność i poprawić siłę. Swim spa firmy Master Spas pozwala jej trenować w ciepłej wodzie w domu.

james-lawrence.jpg

JAMES LAWRENCE

James Lawrence chce na nowo zdefiniować niemożliwe. Znany z ukończenia 50 wysiłków na dystansie IRONMAN w 50 dni w 50 stanach, Lawrence pobił kilka rekordów Guinnessa. Chociaż uwielbia kwestionować swoje ograniczenia, w głębi serca jest człowiekiem rodzinnym. H2X Challenger pozwala mu trenować w domu i spędzać czas z żoną i pięciorgiem dzieci.

triathlon-taren.jpg

TAREN GESELL

Znany ze swojego kanału i podcastu na YouTube, Triathlon Taren, Gesell jest zawodowym triathlonistą z grupy wiekowej, który chce pomóc ludziom przekroczyć linię mety silnie i pewnie. Swim spa firmy Master Spas pozwala Gesellowi trenować przez cały rok w jego „jaskini bólu”, garażu / studiu na jego terenie.

official-supplier.jpg

Oficjalne Swim Spa

Master Spas jest oficjalnym partnerem amerykańskich pływaków (USA Swimming) oraz IRONMAN World Championship

challenger-ben-banner.jpg

O Master Spas Swim Spa

Master Spas to największy na świecie producent basenów do pływania, działający na terenie supernowoczesnego kampusu produkcyjnego o powierzchni 33 akrów. Master Spas produkuje Signature Swim Spa Michaela Phelpsa i H2X Fitness Swim Spa. Siedziba firmy znajduje się w Fort Wayne w stanie Indiana, 90 mil na północny wschód od Indianapolis.

W Master Spas kupowanie wanny z hydromasażem lub swim spa jest tak samo relaksujące, jak ich używanie.

icon-welcome-to-event.png

Odwiedź nasz salon poprzez czat wideo

Zobacz jacuzzi lub basen do pływania, wybierz idealny rozmiar.

icon-professional-evaluation.png

Profesjonalista oceni Twoją przestrzeń

Możemy to zrobić ze zdjęciem i wymiarami lub odwiedzając Twoje podwórko.

icon-installation.png

Zaplanuj dzień instalacji

Kiedy będziesz gotowy, możesz zainstalować wannę z hydromasażem lub spa w ciągu jednego dnia.

bottom of page