Team Master Spas

Master Spas angażuje się we wspieranie sportowców w ich wysiłkach na rzecz równowagi między życiem a sportem - niezależnie od tego, czy walczą o mistrzostwo świata, czy chcą zachować zdrowie.

MICHAEL PHELPS
Michael Phelps jest jednym z najbardziej utytułowanych sportowców na świecie, zdobywając 23 złote medale. Phelps po raz pierwszy rozpoczął współpracę z Master Spas w 2010 roku, po tym, jak pojawił się na światowej scenie pływania. Pływanie w spa do pływania „pomogło mi w stworzeniu najlepszego stylu stylem dowolnym w mojej karierze” - mówi Phelps. Obecnie na emeryturze tata trzech chłopców pływa dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego.

ALY RAISMAN
Aly Raisman, członkini „Fierce Five”, jest pięciokrotną złotą medalistką i mistrzynią świata w gimnastyce. Teraz pracuje nad swoim zdrowiem psychicznym i fizycznym. Zachęcając ludzi do poświęcenia czasu na dbanie o siebie, Raisman pokazuje, jak kąpielisko Master Spas może być wykorzystywane do ćwiczeń i medytacji.

MIRINDA CARFRAE
Mirinda Carfrae, lub Rinny, jak ją nazywają, zaczęła rywalizować w triathlonie w swojej rodzinnej Australii, kiedy była nastolatką. Trzykrotnie zdobyła tytuł Mistrza Świata IRONMAN, udowadniając, że jest potęgą w tym sporcie. H2X Challenger firmy Master Spas pozwala jej skupić się na technice pływania i naśladować warunki panujące na wodach otwartych.

BEN HOFFMAN
Mieszkający w Tucson w Arizonie Ben Hoffman wygrał swój pierwszy wyścig IRONMAN w 2010 roku w Lake Placid. Później wygrał sześć kolejnych i stanął na podium na Mistrzostwach Świata IRONMAN. Hoffman trenuje w H2X Challenger firmy Master Spas, co pozwala mu poprawić technikę pływania i nadać priorytet regeneracji.

ATHLETE ZOOM CALL

Master Spas zgromadził członków Team Master Spas na specjalnym wezwaniu Zoom w ramach corocznego spotkania z dealerami. Zaproponowali wyjątkową perspektywę, dzieląc się tym, w jaki sposób włączają kąpielisko do treningu i życia rodzinnego. W konkursie wzięli udział zawodowi triathloniści: Ben Hoffman, Mirinda Carfrae, Tim O'Donnell i Meredith Kessler; zawodowy biegacz Jordan Hasay; oraz wpływowi Taren Gesell i James Lawrence.

MEREDITH KESSLER
Meredith Kessler, w Columbus w stanie Ohio, uczestniczyła w swoim pierwszym IRONMAN w 2000 roku i nie oglądała się za siebie. Uwielbia się ścigać i ukończyła ponad 60 długodystansowych zawodów IRONMAN. H2X Challenger pomaga jej zrównoważyć wymagania treningowe w życiu zawodowym i życiowym jako mama, żona i przyjaciółka.

TIM O'DONNELL
Tim O'Donnell, jeden z najbardziej utytułowanych triathlonistów na świecie, stawał na podium ponad 50 razy. O'Donnell zajął drugie miejsce na Mistrzostwach Świata IRONMAN 2019 w Kona na Hawajach i zanotował najszybsze amerykańskie zakończenie w historii (7:59:40). Trenując na H2X Challenger 15D, O'Donnell regularnie włącza jogging w wodzie i pływanie regeneracyjne do swojego harmonogramu.

JORDAN HASAY

Pochodząca z Kalifornii Jordan Hasay jest drugą najszybszą Amerykanką, która kiedykolwiek przebiegła maraton. Zawodowy biegacz boryka się jednak z kontuzjami. Pływanie i trening crossowy pomogły jej zachować sprawność i poprawić siłę. Swim spa firmy Master Spas pozwala jej trenować w ciepłej wodzie w domu.

JAMES LAWRENCE

James Lawrence chce na nowo zdefiniować niemożliwe. Znany z ukończenia 50 wysiłków na dystansie IRONMAN w 50 dni w 50 stanach, Lawrence pobił kilka rekordów Guinnessa. Chociaż uwielbia kwestionować swoje ograniczenia, w głębi serca jest człowiekiem rodzinnym. H2X Challenger pozwala mu trenować w domu i spędzać czas z żoną i pięciorgiem dzieci.

TAREN GESELL

Znany ze swojego kanału i podcastu na YouTube, Triathlon Taren, Gesell jest zawodowym triathlonistą z grupy wiekowej, który chce pomóc ludziom przekroczyć linię mety silnie i pewnie. Swim spa firmy Master Spas pozwala Gesellowi trenować przez cały rok w jego „jaskini bólu”, garażu / studiu na jego terenie.

Oficjalne Swim Spa

Master Spas jest oficjalnym partnerem amerykańskich pływaków (USA Swimming) oraz IRONMAN World Championship

O Master Spas Swim Spa

Master Spas to największy na świecie producent basenów do pływania, działający na terenie supernowoczesnego kampusu produkcyjnego o powierzchni 33 akrów. Master Spas produkuje Signature Swim Spa Michaela Phelpsa i H2X Fitness Swim Spa. Siedziba firmy znajduje się w Fort Wayne w stanie Indiana, 90 mil na północny wschód od Indianapolis.

W Master Spas kupowanie wanny z hydromasażem lub swim spa jest tak samo relaksujące, jak ich używanie.

Odwiedź nasz salon poprzez czat wideo

Zobacz jacuzzi lub basen do pływania, wybierz idealny rozmiar.

Profesjonalista oceni Twoją przestrzeń

Możemy to zrobić ze zdjęciem i wymiarami lub odwiedzając Twoje podwórko.

Zaplanuj dzień instalacji

Kiedy będziesz gotowy, możesz zainstalować wannę z hydromasażem lub spa w ciągu jednego dnia.

505 116 608

©2019 by Spa Ogrodowe. Proudly created with Wix.com