Hydroterapia

Życie może być zajęte, ale nie powinno przeszkadzać sobie w znalezieniu czasu dla siebie. Spa H2X Fitness Swim Spa zapewnia uspokajający relaks, w którym można znaleźć ulgę w bólach mięśni i osiągnąć spokój ducha. Doświadcz tego, co najlepsze w hydroterapii dzięki regulowanej kontroli temperatury i przemyślanemu rozmieszczeniu dysz.

StressRelief Neck and Shoulder Seat™

Zrelaksuj się w siedzisku StressRelief Neck and Shoulder Seat ™, dostępnym w wybranych modelach. Specjalnie zaprojektowane dysze wychodzące z wody zapewniają rozluźniający masaż szyi i ramion tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Xtreme Therapy Cove

Dysze Xtreme Therapy Cove zapewniają pełny masaż terapeutyczny dolnej części pleców, bioder, ud i łydek. Ciepła woda poprawia również krążenie, dostarczając składniki odżywcze i tlen zmęczonym mięśniom.

Terapia magnetyczna

Nasz ekskluzywny, opatentowany system bio-magnetycznej terapii Master Force ™ oferuje korzyści płynące z magnetoterapii w zaciszu H2X Fitness Swim Spa.

Terapia magnetyczna jest stosowana od wieków w celu złagodzenia bólu, poprawy krążenia, zmniejszenia obrzęku i złagodzenia sztywności. Obecnie coraz więcej lekarzy i fizjoterapeutów stosuje magnetoterapię w leczeniu problemów z plecami, artretyzmu i kontuzji sportowych. Dlatego firma Master Spas, po szeroko zakrojonych badaniach i rozwoju, zdecydowała się połączyć sprawdzone zalety hydroterapii z łagodzącym ból komfortem terapii biomagnetycznej. Potężne magnesy są umieszczone za StressRelief Neck and Shoulder Seat ™, aby zapewnić ulgę punktom nacisku.

Terapia Master Blaster Foot Massage®

Odmłodź bolące stopy
Nasz system Master Blaster® Foot Therapy * wykorzystuje wiązkę strumieni, aby odmłodzić Twoje ciało poprzez obejmujący masaż stóp. Ta wyjątkowa forma refleksologii jest poparta badaniami naukowymi nad korzyściami zdrowotnymi masażu stóp. Nasz system do terapii stóp Master Blaster® jest zasilany przez oddzielną, przewymiarowaną pompę, która generuje 200 galonów na minutę potężnej, ale kojącej ulgi dla stóp.
* Dostępne w modelach 19-stopowych

Master Spas Polska : +48 505 116 608

Master Spas Slovakia : +421 944 571 914

©2019 by Spa Ogrodowe. Proudly created with Wix.com