top of page
mpswim-logo.png
ms-logo.png

Pływanie w Swim Spa Michaela Phelpsa

Niezależnie od tego, czy pływasz rekreacyjnie, czy jesteś sportowcem wyczynowym, kąpielowe spa Michael Phelps Signature oferuje przestrzeń, w której możesz być pływakiem, jakim chcesz być.

Popraw swoją kondycję, udoskonal swój styl lub dąż do osiągnięcia rekordu osobistego, ciesząc się ciągłym pływaniem. A dzięki głębokości 60 cali możesz wygodnie trenować wszystkimi czterema pociągnięciami.

Technologia napędu Wave XP charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją śruby napędowej, która zapewnia szerszy, głębszy i płynniejszy prąd - zapewniając wrażenia pływania lepsze niż w innych spa do pływania. Opór jest w pełni regulowany za pomocą Swim Number System ™, który pozwala pływakom o różnych umiejętnościach dostosować przepływ. Wygodne cyfrowe elementy sterujące pozwalają ustawić temperaturę wody tak, aby była dla Ciebie najwygodniejsza. Dlatego konsumenci w niezależnym porównaniu z wiodącymi konkurentami, wybrali system Master Spas Swim Spa jako najlepsze spa do pływania z dużym marginesem.

W pływackim spa Michael Phelps Signature pływakom spodoba się:

-Zmienna prędkość, z ustawieniami od 0 do 100
-Wyprofilowana konstrukcja, która zapewnia płynniejszy przepływ wody, poprawiając wrażenia z pływania
-Głębokość wody 60 cali, umożliwiająca treningi pływakom o różnym wzroście
-Nie ma potrzeby odwracania się

features-swimming.jpg

Pływanie na dłuższe i lepsze życie

Nowe badanie pokazuje, że pływanie zmniejsza ryzyko śmierci mężczyzn o około 50% w porównaniu do biegaczy, spacerowiczów i ich siedzących rówieśników. Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Południowej Karoliny przez dr Stevena Blaira obejmowało kompleksowe badania fizyczne i ankiety behawioralne przeprowadzone przez ponad 40 000 mężczyzn w wieku 20-90 lat, którzy wzięli udział w badaniu podłużnym Centrum Aerobiku (ACLS) w ciągu ostatnich 32 lat. „Zaobserwowaliśmy również niższą śmiertelność pływaków niż biegaczy” - wyjaśnia Blair. „Dlatego pływanie wydaje się zdrową alternatywą dla innych rodzajów aktywności fizycznej.… We wcześniejszych badaniach w tej samej populacji odkryliśmy, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni odnosili podobne korzyści pływania pod względem sprawności i innych wskaźników zdrowotnych”. Wyniki zostały zaprezentowane na 2008 World Aquatic Health ™ Conference w Colorado Springs w Kolorado i zostały opublikowane w International Journal of Aquatic Research and Education.

Aplikacja Swim Number

Zaprojektowany wyłącznie do użytku z urządzeniami do pływania Michael Phelps Signature firmy Master Spas, SNAPP pomoże Ci zaprojektować i kontrolować niestandardowy inteligentny trening, który spełnia Twoje specyficzne potrzeby i pomoże Ci osiągnąć cele fitness. Dostępny w Apple App Store dla Twojego iPada®, SNAPP jest łatwy w użyciu, dostosowywaniu i obsłudze. Łączy się z systemem Wave XP Propulsion ™ i zmienia prędkość prądu wody w określonych odstępach czasu podczas pływania lub ćwiczeń, w zakresie od intensywnych warunków treningowych do wolnych prędkości schładzania. Prędkości wody mieszczą się w zakresie od 0 do 100, więc możesz wybrać swój własny poziom oporu w zależności od treningu.

SNAPP zawiera zaprogramowane treningi na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym, a także filmy, które zawierają informacje od światowej sławy trenera pływania dla 23-krotnego złotego medalistę Michaela Phelpsa. Filmy zawierają również instrukcje od eksperta od fitnessu wodnego, dr Ricka McAvoya, a także triathlonistów demonstrujących ćwiczenia wzmacniające i wzmacniające sylwetkę.

bottom of page