top of page
banner-exercise-system.jpg

H2Xercise System

Pozostań fit na swoim własnym podwórku

Gdy znajdziesz się w wodzie, zauważysz, że H2X ma dużą płaską podłogę bez ukrytych przeszkód, co czyni go idealnym wyborem do różnych ćwiczeń fitness. Możesz pobiegać w miejscu pod delikatnym prądem, użyć deski lub skorzystać z systemu H2Xercise, który zawiera zestaw do wiosłowania, opaski, dzwonki H2Xercise, płetwy H2Xercise, podręcznik do ćwiczeń wodnych H2Xercise i jest standardowo dostępny we wszystkich modelach.

 

Przy wyłączonych dyszach możesz doświadczyć korzyści wynikających z treningu oporowego i ćwiczeń zakresu ruchu. Wyporność wody w naturalny sposób ułatwia ćwiczenia dla stawów, a takie podejście zapewnia efektywny, a jednocześnie delikatny trening całego ciała i umysłu.

Dzwonki H2Xercise: Ta wyjątkowa konstrukcja pozwala na regulację w czterech różnych poziomach oporu, aby dostosować się do każdego użytkownika i poziomu sprawności. Niezależnie od tego, czy celem jest rehabilitacja, czy trening wydajnościowy na wysokim poziomie, są to hantle dla Ciebie.

side-bells.jpg

Płetwy do kostek H2Xercise: Te dopasowane, wygodne płetwy zapewniają płynny opór w każdym kierunku, w którym się poruszasz. Pozwalają skutecznie i wydajnie wzmocnić używane na co dzień mięśnie.

Zestaw do wiosłowania H2Xercise i opaski oporowe: łatwe do podłączenia, użyj zestawu do wiosłowania do treningu siłowego i wytrzymałościowego górnej części ciała. Kiedy skończysz, po prostu zwolnij cztery punkty mocowania i schowaj go w wytrzymałej torbie H2Xercise na następną sesję. Liczne opaski i nakładki są idealne do różnorodnych ćwiczeń siłowych i elastycznych.

side-ankle-fins.jpg
side-row-kit.jpg

H2Xercise Aquatic Workout dla każdego poziomu sprawności: nowy sposób ćwiczeń. Dr Rick McAvoy, PT, DPT, CSCS i Professor of Hydrotherapy jest autorem programu ćwiczeń napisanego wyłącznie dla linii Master Spas w kąpieliskach pływackich. Ten program został opracowany specjalnie po to, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości pływania w spa i jest przedstawiony w łatwej do zrozumienia formie.

side-book.jpg
bottom of page