top of page
banner-swimspa-therapy.jpg

Hydroterapia

Życie może być zakręcone, ale nie powinno przeszkadzać to w znalezieniu czasu dla siebie. Spa H2X Fitness Swim Spa zapewnia uspokajający relaks, w którym można znaleźć ulgę w bólach mięśni i osiągnąć spokój ducha. Doświadcz tego, co najlepsze w hydroterapii dzięki regulowanej kontroli temperatury i przemyślanemu rozmieszczeniu dysz.

hydrotherapy.jpg
neck-and-shoulders-2.jpg

StressRelief Neck and Shoulder Seat™

Zrelaksuj się w siedzisku StressRelief Neck and Shoulder Seat ™, dostępnym w wybranych modelach. Specjalnie zaprojektowane strumienie wychodzące z wody zapewniają rozluźniający masaż szyi i ramion tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne.

Xtreme Therapy Cove

Dysze Xtreme Therapy Cove zapewniają kompletny masaż terapeutyczny dolnej części pleców, bioder, ud i łydek. Ciepła woda poprawia również krążenie, dostarczając składniki odżywcze i tlen zmęczonym mięśniom.

therapy-cove.jpg

Terapia magnetyczna

magnetic-therapy.jpg

Nasz ekskluzywny, opatentowany system terapii bio-magnetycznej Master Force ™ oferuje korzyści płynące z magnetoterapii w zaciszu H2X Fitness Swim Spa.

 

Terapia magnetyczna jest stosowana od wieków w celu złagodzenia bólu, poprawy krążenia, zmniejszenia obrzęku i złagodzenia sztywności. Obecnie coraz więcej lekarzy i fizjoterapeutów stosuje terapię magnetyczną w leczeniu problemów z plecami, artretyzmu i kontuzji sportowych. Dlatego Master Spas, po szeroko zakrojonych badaniach i rozwoju, zdecydował się połączyć sprawdzone zalety hydroterapii z łagodzącym ból komfortem terapii biomagnetycznej. Potężne magnesy są umieszczone za StressRelief Neck and Shoulder Seat ™, aby zapewnić ulgę punktom nacisku.

Odmłodź bolące stopy

 

Nasz system Master Blaster® Foot Therapy * wykorzystuje wiązkę strumieni, aby odmłodzić Twoje ciało poprzez obejmujący masaż stóp. Ta wyjątkowa forma refleksologii jest poparta badaniami naukowymi nad korzyściami zdrowotnymi masażu stóp. Nasz system do terapii stóp Master Blaster® jest zasilany przez oddzielną, przewymiarowaną pompę, która generuje 200 galonów na minutę potężnej, ale kojącej ulgi dla stóp.

Master Blaster Foot Massage®

master-blaster.jpg
bottom of page