top of page
mpswim-logo.png
ms-logo.png

Swim Spa Fitness

Ćwiczenia w wodzie w pływackim spa Michaela Phelpsa

Ćwiczenia w Swim Spa Michael Phelps Signature oferują korzyści płynące z treningu sercowo-naczyniowego i treningu oporowego bez wpływu na stawy. Dzięki naturalnemu oporowi i wyporności wody ciało czuje się wspierane w swim spa, a Ty możesz poruszać się ze zwiększonym zakresem ruchu. Osoby ćwiczące w wodzie często widzą poprawę równowagi, siły, wytrzymałości i elastyczności - a także mniejszy ból.

Funkcje Signature Swim Spa Michael Phelps:

-Duża, płaska podłoga wolna od przeszkód
-Poręcz ze stali nierdzewnej na końcu swim spa
-Bezpłatny system H2Xercise
Rodzaje ćwiczeń wodnych:

-Spacer lub jogging
-Pływanie
-Joga
-Wioślarstwo
-Trening oporowy

features-fitness.jpg

Nowy sposób ćwiczeń

fitness-4 (1).jpg

Rick McAvoy, PT, DPT, CSCS i Profesor hydroterapii jest autorem programu ćwiczeń napisanego wyłącznie dla kąpielisk Master Spas. Ten program został opracowany specjalnie, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości pływania w spa i jest przedstawiony w łatwej do zrozumienia formie. Program dostępny w tej instrukcji krok po kroku można kupić u lokalnego sprzedawcy.

RickMcAvoy.jpg

- Dr. Rick McAvoy 

h2xercise-kit.jpg

Aby uzyskać informacje na temat różnych opcji fitness, w tym bieżni wodnej i roweru treningowego ze stali nierdzewnej, a także nowego sprzętu H2Xercise, skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą Michael Phelps Signature Swim Spa firmy Master Spas.

bottom of page