top of page

Energooszczędne wanny z hydromasażem

Łatwy w posiadaniu, łatwy w obsłudze

Lepsza izolacja oznacza niskie koszty energii. Używamy technologii pianki Icynene, która radykalnie podniosła standard w stosunku do systemów izolacyjnych z pianki uretanowej używanych przez prawie wszystkich producentów spa w USA. Icynene jest izolacją z pianki policynenowej, która jest bezpieczna dla środowiska. Pozwala na rozpylanie piany bez gazów niszczących ozon i bez zagrożenia emisją gazów.

energy-efficient-twilight.png

Wysokiej jakości izolacja

System izolacji Icynene rozszerza się do 100-krotności swojej początkowej objętości w ciągu kilku sekund, aby zaizolować i uszczelnić spa. Powstały koc z miękkiej pianki izolacyjnej tworzy ciągłą barierę termiczną, która eliminuje zimne miejsca i znacznie zmniejsza koszty energii.

W spa utrzymywana jest stała, komfortowa temperatura, podczas gdy zimne powietrze jest utrzymywane na zewnątrz, co zapobiega kondensacji i pleśni. W przeciwieństwie do systemów na bazie pianki uretanowej, które tracą połowę swojej wartości w ciągu zaledwie dwóch lat, Icynene zachowuje swoją wartość izolacyjną przez cały okres użytkowania Master Spa.

bottom of page