top of page
banner-compare.jpg

Poznaj H2X Fitness Swim Spa

Dzięki trzem unikalnym liniom, H2X Fitness Swim Spa zapewni Ci wygodę i motywację do osiągnięcia Twoich celów.

swimming.jpg
water-exercise.webp
therapool-series.jpg

Poznaj swój typ

Chcesz znaleźć spa, które będzie pasować do Twojego stylu życia, przestrzeni i budżetu. W przypadku basenów kąpielowych H2X Fitness do wyboru są trzy wyjątkowe linie i 12 modeli. Różnica polega na dyszach do pływania i opcjach wydajności.

 

CHALLENGER SERIES: Najwyższa wydajność, bezpowietrzne dysze VIP, programowalna prędkość. Chellengery są idealni dla sportowców i entuzjastów fitnessu.

 

TRAINER SERIES: Wysokowydajne dysze VIP z wtryskiem powietrza, regulowana prędkość. Trainery są idealne dla entuzjastów fitnessu i osób poszukujących terapii.

 

THERAPOOL SERIES: zorientowane na kondycję, dysze strumieniowe z wtryskiem powietrza, podwójna prędkość. Therapoole są idealne do małych przestrzeni i terapii wodnej.

Bezpośrednie porównanie

Zrzut ekranu 2021-01-21 o 17.00.13.png

Idealny do pływania

Idealny do fitnessu i terapii

Układ napędowy

Prędkość prądu wody

Pompy

Modele wyposażone zarówno w Swim Spa, jak i Hot Tub

Xtreme Therapy Cove

Terapia masażu stóp Master Blaster® *

Fotele do hydroterapii Jetted

StressRelief Neck and Shoulder Seat™*

System terapii bio-magnetycznej Master Force ™ *

EcoPur® Charge Filtration

System ozonowy

Stainless Steel Jets

Funkcje wodne

Oświetlenie ledowe

H2Xercise Fitness System

Cechy

6 bezpowietrznych dysz VIP

4 dysze VIP z wtryskiem powietrza

2-3 dysze strumieniowe

25 poziomów prędkości

Regulowana prędkość

Podwójna prędkość

* W wybranych modelach

Challenger Swim Spas

challenger-swim.jpg
aqua-speed.jpg

Challenger wypełnia lukę między sprawnością a wydajnością, dzięki czemu możesz przenieść swój trening na wyższy poziom. Modele Challenger są wyposażone w innowacyjny system strumieniowy, który nie wprowadza powietrza do strumienia wody. Dzięki technologii airless VIP i sześciu strategicznie rozmieszczonym dyszom system wytwarza płynny, szeroki prąd wody, który może rzucić wyzwanie nowicjuszowi lub elitarnemu pływakowi przez naciśnięcie jednego przycisku. Dodatkowo skorzystaj z hydroterapii i relaksu, którego chcesz i potrzebujesz.

Aquaspeed VSP ™


Ekran dotykowy AquaSpeed VSP posiada łatwe w obsłudze elementy sterujące, które pozwalają ustawić prędkość prądu i zaprogramować trening. Dzięki 25 ustawieniom prędkości możesz dostosować tempo do wysiłku wytrzymałościowego lub zmienić je, aby skorzystać z treningu interwałowego.

W przypadku kąpielisk International Challenger system VSP jest obecnie niedostępny. Zamiast tego, 3 pompy o wysokim przepływie wytwarzają silny, głęboki i szeroki prąd wody z kombinacji 7 dostępnych prędkości.

Kto to pokocha: sportowcy i entuzjaści fitnessu

Trainer Swim Spas

trainer-walk.jpg

Trainery H2X Fitness zapewniają pływanie i ćwiczenia lepsze niż tradycyjne spa z wtryskiem powietrza. Łącząc naukę i inżynierię, technologia VIP zapewnia wydajniejszy przepływ wody do pływania, biegania lub chodzenia. Hydroterapia i relaksacja są wbudowane w Xtreme Therapy Cove, dysze masujące i możliwość dostosowania temperatury wody do poziomu komfortu.

 

Kto to pokocha: entuzjaści fitnessu i osoby poszukujące terapii

Therapool Swim Spas

therapool-exercise.jpg

Idealne do ćwiczeń, modele H2X Fitness Therapool pomogą Ci być aktywnym i pozostać aktywnym. Modele Therapool wyposażone są w maksymalnie trzy strumienie, które uzupełniają naturalny opór wody, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać swój trening. Wbudowane funkcje hydroterapii i relaksu, z wyprofilowanym siedziskiem, dyszami masującymi i możliwością regulacji temperatury wody do kojących 37 stopni.

 

Kto to pokocha: Osoby poszukujące sprawności fizycznej i terapii

bottom of page