top of page
h2x-logo.webp
ms-logo.webp
banner-swim-spa-swimming.jpg

Pływanie

Niezależnie od tego, czy pływasz rekreacyjnie, czy jesteś sportowcem trenującym do triathlonu, H2X Fitness Swim Spa sprawi, że Twoje cele będą w zasięgu ręki - bez sięgania nawet do ściany Swim Spa. Popraw swoją kondycję, udoskonal swój styl lub dąż do osiągnięcia rekordu osobistego, ciesząc się ciągłym pływaniem.

swimming (1).jpg

Trening pływacki w Swim Spa

training-in-a-spa.jpg

Dostosuj temperaturę i zmień opór za pomocą przycisku, aby naśladować warunki pływania na otwartym akwenie. Wybrane modele H2X Fitness Swim Spa mają głębokość 60 cali, dzięki czemu trenowanie wszystkimi czterema pociągnięciami jest wygodniejsze. Dlatego kąpieliska firmy Master Spas są oficjalnymi kąpieliskami Mistrzostw Świata IRONMAN®.

Pływaj przez cały rok

Podczas gdy tradycyjne baseny gruntowe mogą być używane tylko przez kilka miesięcy w roku, H2X Fitness Swim Spa zapewnia całodobowy dostęp do basenu przez 365 dni w roku, niezależnie od pogody.

swim-year-round.jpg

AquaSpeed VSP

Nowa seria Challenger wyposażona jest w system zmiennej prędkości, który zapewnia moc do nadawania tempa. Na ekranie dotykowym znajdują się łatwe w obsłudze elementy sterujące, które pozwalają ustawić prędkość prądu i zaprogramować trening. Dzięki 25 ustawieniom prędkości możesz zwiększyć tempo podczas treningu interwałowego lub wybrać go dla wysiłku wytrzymałościowego.

W przypadku kąpielisk International Challenger system VSP jest obecnie niedostępny. Zamiast tego, 3 pompy o wysokim przepływie wytwarzają silny, głęboki i szeroki prąd wody z kombinacji 7 dostępnych prędkości.

bottom of page