top of page

Korzyści terapeutyczne pływania w spa

mpswim-logo.png
ms-logo.png

Dysze do hydromasażu, ciepła woda, wyporność

Doświadcz terapeutycznego masażu dostarczanego przez regulowane dysze, które kontrolujesz. Od delikatnego dotyku do maksymalnej siły ugniatającej mięśnie, właściciele kąpielisk Michaela Phelpsa zdadzą sobie sprawę z korzyści płynących z terapii ciepłą wodą - lepsze krążenie; złagodzenie ucisku stawów i bólu mięśni; oraz zmniejszone napięcie i zmęczenie.

features-therapy.jpg

Odzyskaj siły i zrelaksuj się po treningu wodnym dzięki Xtreme Therapy ™ Cove, która ma dysze masujące skierowane na plecy i nogi.

Korzyści terapeutyczne z serii Swim Spa Michael Phelps Signature:

-Siedzisko StressRelief ™ na szyję i ramiona * zawiera specjalnie zaprojektowane dysze, które wykonują masaż zmniejszający napięcie tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne, na szyi i ramionach
-Siedzisko Xtreme Therapy ™ zostało ergonomicznie zaprojektowane, aby otulić Cię komfortem, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość terapii hydrotermalnej
-Xtreme Therapy ™ Cove pozwala znaleźć optymalną pozycję do pełnego masażu terapeutycznego dolnej części pleców, bioder, ud i łydek.
-Pełne pokrycie pleców, podczas gdy dodatkowe dysze skupiają się na biodrach, udach, łydkach, ramionach, nadgarstkach i dłoniach
-W MP Momentum ™, dysze do masażu stóp Master Blaster® zapewniają kojącą ulgę w kluczowych punktach nacisku.

Terapia magnetyczna

Nasz ekskluzywny, opatentowany system bio-magnetycznej terapii Master Force ™ oferuje korzyści płynące z magnetoterapii w zaciszu kąpieliska spa. Strategicznie umieszczamy magnesy za StressRelief Neck and Shoulder Seat ™ lub fotelem terapeutycznym, aby zapewnić ulgę punktom nacisku.

Terapia magnetyczna jest stosowana od wieków w celu złagodzenia bólu, poprawy krążenia, zmniejszenia obrzęku i złagodzenia sztywności. Obecnie coraz więcej lekarzy i fizjoterapeutów stosuje magnetoterapię w leczeniu problemów z plecami, artretyzmu i kontuzji sportowych.

features-therapy-strip.jpg

Spa Michael Phelps Signature oferuje wiele opcji terapii, z dyszami masującymi skierowanymi na szyję, ramiona, plecy i stopy.

Korzyści zdrowotne wynikające z ciepłej wody

Wykazano, że ćwiczenia w ciepłej wodzie zmniejszają zmęczenie i nacisk na stawy, łagodzą bóle i poprawiają równowagę. Terapia wodna i ćwiczenia fizyczne są również związane z poprawą mobilności i utratą wagi, co skutkuje lepszą jakością życia i ogólnym samopoczuciem.

Opcjonalny pakiet stereo, Fusion Air Sound System z najnowocześniejszymi głośnikami dźwięku przestrzennego, zwiększa wrażenia sensoryczne. Piękny wodospad wzmacnia ogólną terapię kojącym dźwiękiem i kolorem dzięki standardowemu oświetleniu LED.

* W wybranych modelach

bottom of page