top of page
h2x-logo.webp
ms-logo.webp
banner-swimspa-fitness.jpg

Fitness

Ćwicz w zaciszu własnego ogródka i baw się dobrze.

Dzięki H2X Fitness Swim Spa możesz cieszyć się terapeutycznymi korzyściami ćwiczeń w wodzie bez dojazdów do pracy i frustracji tradycyjnego centrum fitness.

 

W końcu nie powinno Cię ograniczać godzinami pracy placówki, pogodą ani porami roku.

fitness.jpg

Korzyści z ćwiczeń w wodzie

Nic nie powinno stać między tobą a twoimi celami. Właśnie dlatego H2X Fitness Swim Spa ma duży obszar do pływania wolny od przeszkód, co zapewnia swobodę ruchów w dowolny sposób. Kiedy ćwiczysz w H2X, możesz czerpać korzyści z treningu sercowo-naczyniowego i treningu oporowego bez wpływu na stawy. Dzięki naturalnemu oporowi i wyporności wody ciało czuje się wspierane w swim spa, a Ty możesz poruszać się ze zwiększonym zakresem ruchu. Osoby ćwiczące w wodzie często widzą poprawę równowagi, siły, wytrzymałości i elastyczności, a także mniejszy ból.

Terapia wodna w Swim Spa

Regulowane elementy sterujące w swim spa pozwalają ustawić temperaturę w latach 80-tych, aby zapewnić komfortowe warunki do ćwiczeń. Lub możesz zwiększyć go do zakresu terapeutycznego (połowa lat 90.), aby cieszyć się zaletami ciepłej wody.

Ponadto wybrane modele H2X Fitness Swim Spa mają głębokość 60 cali, co zwielokrotnia korzyści płynące z wyporu wody.

aquatic-exercise.jpg
aquatic-therapy.jpg

Fakty dotyczące wyporu wody

Przy pływalności im bardziej zanurzasz się w wodzie, tym więcej wody jest dla ciebie wsparciem. Wejdź do wody sięgającej talii, a woda utrzymuje 50% masy ciała. Woda sięgająca do piersi zmniejsza efekt grawitacji o 70%. A woda głęboka po szyję? Dziewięćdziesiąt procent masy ciała jest obsługiwane.

facts.jpg
bottom of page