top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraWojciech Ciżek

Twoje marzeni. Zaplanuj swój ogród: pomysły na 2020 rok

Uczyń rok 2020 rokiem, w którym ulepszysz swoją przestrzeń na zewnątrz dzięki idealnie zaprojektowanemu patio z wanną z hydromasażem, swim spas marki Master Spas. 

Część dzienna na zewnątrz może być przedłużeniem domu i zasługuje na ten sam projekt i dbałość o szczegóły. Od powierzchni pod stopami po światła nad głową, wybory materiałowe nadają przestrzeni podwórku wygląd i osobowość. 

Czy chcesz, żeby był nowoczesny? A może wolisz rustykalny wygląd? Czy chcesz, aby czuła się przytulnie i wygodnie lub elegancko z czystymi liniami?

Dzięki wannie z hydromasażem Master Spas możesz stworzyć przestrzeń, która będzie relaksująca i zachęcająca, jednocześnie dopasowując się do Twojej estetyki. Może być używany do rozrywki, rodzinnej przestrzeni lub samotnego odosobnienia.

Energooszczędna konstrukcja i zdolność do używania przez cały rok ułatwiają korzystanie z zewnętrznej przestrzeni mieszkalnej bez względu na pogodę, co pozwala w pełni wykorzystać swoją inwestycję. 

Zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych patio, aby zainspirować Twoją metamorfozę na podwórku.

5 pomysłów na podwórko na 2020 rok 

Tłoczone betonowe patio z wanną z hydromasażem


Ciesz się luksusową kąpielą w tej wannie z hydromasażem Master Spas. Na podwórku znajduje się wytłoczony betonowy taras i kominek na zewnątrz.


Dlaczego to uwielbiamy: czego nie kochać w tej instalacji z hydromasażem ? Na wielką skalę znajduje się zewnętrzny kamienny kominek, zadaszone wytłoczone betonowe patio i uzupełniające się kamienne filary. Przestronna wanna z hydromasażem Master Spas jest chroniona przez pokój cedrowy. Podczas relaksu rozkoszuj się widokiem stawu lub posłuchaj trzaskającego ognia. Sadzonki wypełnione corocznymi aranżacjami dodają koloru, a czarne ławki z wikliny oferują przytulne miejsce do odpoczynku po kąpieli w spa.


Jacuzzi z wbudowanym baremCiesz się rozrywką w tej wannie z hydromasażem Master Spas. Wbudowany bar zapewnia miejsce do ochłodzenia się przy drinku.


Dlaczego to uwielbiamy: Istnieją niezliczone powody, aby kupić wannę z hydromasażem - relaks, ulga w zapaleniu stawów, regeneracja sportowa, poprawa nastroju. Ale czasami chcesz po prostu mieć miejsce do rozrywki dla przyjaciół i rodziny. To podwórko z brukowanym patio, basenem i bujnym krajobrazem jest idealne na letnie imprezy. Wanna z hydromasażem ma okrągłe stopnie ułatwiające dostęp i wbudowany bar. Znajomi mogą pogadać przy letnim drinku lub jest to idealne miejsce na poranną kawę. 


Wewnętrzna wanna z hydromasażemWprowadź spa do wewnątrz, gdy zdecydujesz się zainstalować w niej wannę z hydromasażem. Duże okna wpuszczają naturalne światło, chroniąc jednocześnie przed warunkami atmosferycznymi.


Dlaczego to uwielbiamy: dzięki dużym oknom i koktajlom cedrowym przestrzeń wprowadza na zewnątrz. Salon w luksusowym spa z serii Michael Phelps Legend, podziwiając zalesiony widok. Oświetlenie linowe dodaje atmosfery, a wysoki sufit sprawia, że ​​pomieszczenie wydaje się przestronne. Wanny z hydromasażem od Master Spas są przeznaczone do użytku przez cały rok, ale nikt nie będzie narzekał na przeskakiwanie z tylnego wejścia do spa. 


Taras brukowy z kominkiemTo wielopoziomowe patio oferuje wannę z hydromasażem Master Spas, ognisko, część wypoczynkową i ogród skalny.


Dlaczego to uwielbiamy: relaks w odległości zaledwie kilku kroków od tej wanny z hydromasażem Master Spas. Tylne drzwi zapewniają wygodny dostęp do przestrzeni życiowej na świeżym powietrzu, która obejmuje siedzenia na ławce, wbudowany kominek i oświetlenie. Wielopoziomowe patio z kostką brukową dodaje ciekawości architektonicznej, a ogród skalny i rośliny nadają wymiar. 


Domek nad jeziorem z dwuosobową wanną z hydromasażem


Ten trzypiętrowy dom ma wiele pokładów, miejsce na ognisko na zewnątrz i przytulną dwuosobową wannę z hydromasażem. Ucieknij od rozmowy, zanurzając się w serii Twilight TS 240.


Dlaczego to uwielbiamy: z wieloma miejscami do siedzenia, błyszczącymi niebieskimi meblami i żywymi donicami, ta wielopoziomowa przestrzeń zewnętrzna jest przestronna, ale przytulna. Twilight TS 240 , dwuosobowa wanna z hydromasażem, jest schowany obok talii, dzięki czemu można uniknąć krzątania jeziora podziwiać widoki. Kącik wypoczynkowy wokół wbudowanego paleniska jest idealnym miejscem do odpoczynku i rozmowy po wyjściu z wanny z hydromasażem. Zjedz obiad na świeżym powietrzu na pokładzie lub obserwuj zachód słońca z górnego poziomu.


46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page