top of page
Szukaj
  • Wojciech Ciżek

6 sposobów na poprawę kondycji bez kosztownego członkostwa w siłowniChcesz być sprawny i zdrowy. Ale masz dość wyrzucania pieniędzy każdego roku, inwestując w członkostwo w siłowni, które po prostu nie jest dla Ciebie. Członkostwo jest nie tylko drogie, ale czas dojazdu na siłownię jest zdecydowanie niewygodny. Co jeśli możesz zrezygnować z chodzenia na siłownię i zadbać o formę w domu i cieszyć się tym procesem o wiele bardziej? Dzięki Swim Spa Master Spas® Twoje marzenie może szybko stać się rzeczywistością! Sprawdź te 6 fantastycznych treningów, które pomogą Ci osiągnąć wszystkie cele fitness.


Pływanie

Jest tak wiele sposobów na wykorzystanie swojego spa do pływania, aby zadbać o formę, ale nie zapomnij o tym klasycznym. Pływanie to trening całego ciała, ale o niewielkim wpływie. Ponadto kąpielisko naśladuje pływanie w otwartej wodzie, co czyni go jeszcze bardziej skutecznym sposobem na zwiększenie wytrzymałości. Widzisz, w przeciwieństwie do tradycyjnego basenu, w spa pływackim nie ma żadnych przystanków i zakrętów, aby przerwać wysiłek.


Bieganie

Czy zawiesiłeś buty do biegania, ponieważ bieganie po chodnikach, asfaltach było zbyt bolesne dla kolan? W wodzie bieganie staje się czynnością o niskim wpływie! Niezależnie od tego, czy dodasz podwodną bieżnię do swojego kąpieliska, czy po prostu biegniesz w miejscu, możesz czerpać wszystkie korzyści płynące z joggingu bez bólu stawów.


Jazda rowerem

Istnieje kilka niesamowitych akcesoriów do basenów Master Spas, w tym podwodny rower treningowy. Jak każda inna aktywność wodna, jazda na rowerze wodnym jest łatwiejsza dla twoich stawów. Dodatkowo możesz przenieść swój trening na wyższy poziom, ”jadąc” pod prąd.


Wioślarstwo

Wioślarstwo zapewnia doskonały trening całego ciała. A ponieważ każde spa H2X® Swim Spa firmy Master Spas jest wyposażone w wodny system ćwiczeń, który zawiera zestaw do wiosłowania, możesz korzystać z zalet wiosłowania w dowolnym momencie.
Ćwiczenia w wodzie

Kiedy próbujesz się uprawiać sport, w spa pływackim możesz wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia wodne, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Ponieważ wyporność wody sprawia, że ​​każdy ruch ma niewielki wpływ I jest to świetne miejsce do wykonywania wszystkich ćwiczeń cardio, które mogą być nieco trudne dla stawów na lądzie. Wykonuj skoki, rzuty lub żabie skoki. Wyciągnij ciężarki do wody i skup się na budowaniu mięśni. Lub baw się dobrze, korzystając ze składników zawartych w Aquatic Exercise System, który jest dostarczany z H2X Fitness Center Swim Spa. Obejmuje hantle do wody, paski oporowe, zestaw do wiosłowania i H2Xercise dla najlepszych w fitnessie wodnym.Rozciąganie

Rozciąganie jest doskonałym sposobem na zwiększenie elastyczności i wzmocnienie rdzenia. A jego skuteczność można zwiększyć, łącząc odcinki z ciepłą wodą. Ciepło sprawi, że twoje mięśnie będą bardziej elastyczne. Możesz także spróbować rozciągania w wannie z hydromasażem lub w saunie. Cokolwiek wybierzesz, pokochasz wyniki fitness!Jeśli jesteś zmęczony codzienną jazdą na siłownię lub marnowaniem pieniędzy na członkostwo w siłowni, z której nie korzystasz wystarczająco dobrze, utwórz idealną własną siłownię domową dzięki Master Spas Swim Spa! Odwiedź nasz salon w Las Cruces, aby dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym urządzeniu fitness. Nasz wyjątkowy zespół jest w gotowości, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i dopasować Cię do idealnego spa do pływania, aby spełnić Twoje potrzeby i cele fitness.

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page